Las ma aitan otsida...
Ostukorv ( 0 )
TOOTED

1 2 3 4 5 0 Review

Pelletikamin Ekerum integreeritud korstnaga

4 545,00

Pelletikamin Ekerum on mõeldud peamiseks kütteallikaks. Kamin on saadaval neljas erinevas värvitoonis. Kamina suur efektiivsus ja automaatne töö tähendab, et kamin suudab asendada kuni 80% kütmisest eramajades, mis kasutavad kütmiseks elektrit.

 

Pelletikamin kasutab kütmiseks puidupelleteid ja vajab elektritoidet. Ekerum kamin ei vaja klassikalist korstent.

 

Vaata KMP kamina paigaldusvideo siit.

 

SKU: xx-34 Categories: , , Tag:

Description

Integreeritud konvektsiooniventilaator juhib sooja õhu majas laiali. Parima tulemuse saab, kui pelletikamin asub maja alumise korruse keskmises osas. Toatemperatuuri saab hõlpsalt määrata juhtpaneelil. Termostaadi kasutamisel süüdatakse ja kustutakse pelletikamin automaatselt, kui määratud temperatuur on saavutatud. Kamina pelletitega täitmiseks tuleb avada luuk kamina ülemise paneeli all. Tänu mahukale kolule tuleb kaminat täita harva.

Täiteseadme luukidel ja uksel on ohutuslülitid. Koos lülititega on ohutusmähisesse paigaldatud kaks ohutustermostaati, et vältida ülekuumenemist ja leegi tagasilööki.

NB! Kui Teie kodus pole korstent, saab kaminat Ekerum paigaldada ka ilma selleta. Selle teeb võimalikuks lahendus “Arrow”, mis on ventilaatoriga heitgaasitoru, mis juhitakse välja läbi seina. Seepärast kutsutakse KMP kaminaid korstnata kaminateks.

“Arrow” lahenduse kirjeldus:

Süsteemi talitlus rajaneb asjaolul, et sisseehitatud ventilaator tekitab kestas negatiivse rõhu sõltuvalt sellest, kui palju õhku on vaja põlemiseks. Läbi konvektsioonitorude ja suitsugaaside toru põlemiskambrist väljatõmmatud kuumad suitsugaasid segatakse kesta külgedes olevate avade kaudu tuleva välisõhuga. Sel viisil jahtuvad segunenud suitsugaasid enne vabasse õhku sattumist äärmiselt madalale temperatuurile. Pelletikamina juhitav põlemine tekitab väga vähe nähtavat ja märgatavat suitsu. Suitsu saab näha ja haista käivitamisel ja seiskamisel väga piiratud aja (tavaliselt vähem kui 1 min) jooksul. Vältimaks suitsu sattumist ruumi, peaks seinaventilaator asuma värske õhu sisselaskeavadest, ustest või avatavatest akendest kaugemal (täpsemad minimaalsed kaugused on välja toodud kasutus- ja paigaldusjuhendis.)

Pelletikamin Ekerum integreeritud korstnaga

Tootja: KMP Pellet Heating AB, Rootsi

 

Additional information

Üldine
Tootja KMP
Kaal(Kg) 90
Pelletisalv(Kg) 20
Mõõdud
Kõrgus(mm) 1026
Laius(mm) 530
Sügavus(mm) 590
Suitsutoru läbimõõt(mm) 760
Võimsused/Pinged
kW 3,5-7
Pinge(v) 230
Kasutegurid
Efektiivsus (%) 93
Pinge (V) 230
Kaal (kg) 100
Kõrgus (mm) 1026
Pelletisalv (kg) 25
Võimsus (kW) 6
Laius (mm) 530
Kasutegur (%) 91
Sügavus (mm) 590
Värvus Must, sinine-must, valge-must
Vaata saadavust