Käterätikuivatid

Käterätikuivatid võivad olla kaunid ja praktilised dekoratiivesemed igas vannitoas. Käterätikuivatid jagunevad kahte kategooriasse: elektriühendusega ja kütteveega. Elektriühendusega käterätikuivatid saab elektrisüsteemiga ühendada varjatult või pistikuga seinakontakti kaudu, olenevalt soovist. Varjatud ühendus on võimalik peaaegu kõigil käterätikuivatitel ning selle plussiks on juhtmete peitmine, et saavutada minimalistlik tulemus. Toote pakendis on olemas kõik paigaldamiseks vajalik.

Kütteveega käterätikuivatid võib ühendada otse keskküttesüsteemi, milleks vajalikud ventiilid ja tarvikud leiab Toru-Jüri e-poe kategooriast “lisavarustus”. Kütteveega käterätikuivatid täidavad üldiselt kogu vannitoa soojavajaduse, käitudes ka kütteelemendina. Lisaks on võimalus valida ka universaalne küte, kus elektritenn käitub lisaküttekehana. Selline lahendus võimaldab käterätikuivatit aastaringselt soojana hoida, hoolimata küttesüsteemist. Siiski tuleks tähele panna, et universaalküttega käterätikuivatite energiaallikad, keskküte ja elekter, ei tohi kunagi samaaegselt rakendatud olla.

Toru-Jüri e-poest erinevate tehniliste näitajatega, disaini ja värviga käterätikuivateid, et sobituda vannitoaga just nii, nagu tarvis. Tutvu tootevalikuga allpool.

Näitan kõiki 12 tulemust