Privaatsustingimuste leht

Sissejuhatus

Meie ettevõte on pühendunud teie isikuandmete kaitsmisele ja austamisele. Käesolevad privaatsustingimused kirjeldavad, kuidas me kogume, kasutame, säilitame ja jagame teavet, mida me teie kohta saame, kui kasutate meie teenuseid, sealhulgas meie veebisaiti ja rakendusi. Käesolevad tingimused kehtivad kõikidele klientidele ja veebisaidi külastajatele.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Me kogume isikuandmeid, et viia läbi tellimusi, pakkuda paremat teenust ja teavitada teid meie pakkumistest. Andmeid kogutakse järgnevatel eesmärkidel:

Andmete säilitamine

Kogutud isikuandmeid säilitatakse meie andmebaasis turvaliselt 6 kuud. Säilitamisperioodi lõppedes kustutatakse andmed turvaliselt ja vastavalt andmekaitsealastele parimatele tavadele.

Andmete jagamine

Me ei jaga teie isikuandmeid kolmandate osapooltega, välja arvatud juhul, kui see on vajalik teenuse osutamiseks (näiteks kohaletoimetamise teenused) või seadusest tuleneva nõude täitmiseks. Sellistel juhtudel tagame, et andmete jagamine toimub vastavalt kohaldatavatele andmekaitse seadustele.

Turvalisus

Me rakendame asjakohaseid turvameetmeid, et kaitsta teie isikuandmeid juhusliku kaotsimineku ja volitamata juurdepääsu, kasutamise, muutmise või avalikustamise eest. Hoolimata sellest, et püüame tagada teie andmete turvalisust, ei saa me garanteerida andmete edastamise turvalisust internetis. Iga andmeedastus toimub teie enda riskil.

Teie õigused

Teil on õigus taotleda juurdepääsu teie kohta käivatele isikuandmetele, nende parandamist või kustutamist. Samuti on teil õigus piirata või vastustada teie isikuandmete töötlemisele. Kui soovite kasutada mõnda neist õigustest, palun võtke meiega ühendust.

Muudatused privaatsustingimustes

Me võime aeg-ajalt uuendada käesolevaid privaatsustingimusi. Uusim versioon privaatsustingimustest on alati kättesaadav meie veebisaidil.

Kontaktinfo

Kui teil on küsimusi käesolevate privaatsustingimuste või teie isikuandmete kohta, võtke palun ühendust info@torujyri.ee.

Täname, et valisite Toru-Jüri. Me väärtustame teie usaldust ja pühendume teie privaatsuse kaitsmisele.