Klaasplast biopuhasti BioC10

5 850,00

Biopuhasti on mõeldud kasutamiseks piirkondades, kus puudub võimalus liituda tsentraalkanalisatsiooniga ja septiku kasutamine pole lubatud.

Parima puhastusefektiivsuse tagab biopuhasti horisontaalne ehitus. Horisontaalne disain võimaldab töökambri mahtu kasvatada, mis tähendab suuremat ala, kuhu bakteri poolt töödeldud muda mahutada saab.

Bakter tekib puhastisse sinna suubuvast reoveest 2-3 kuu jooksul. Töökambrit ehk reaktorit rikastatakse õhuga läbi aeraatorite. Õhu regulaarne pealejooks loob bakterile eluks vajalikud tingimused ja tagab efektiivse heitvee mudaks lagundamise protsessi.

Kuidas valida sobiv biopuhasti?

Meie tootevalikus on kaks biopuhasit:
1. BioC6 2-10 liikmelise majapidamise tarbeks
2. BioC10 10-20 liikmelise majapidamise tarbeks
Biopuhastit tühjendatakse mitte rohkem kui üks kord aastas. Rohkem infot hoolduse kohta leiab toote hooldusjuhendist.

Imbsüsteem

Lisaks on võimalik paigaldada ka imbsüsteem, mille komplekti kuulub imbsüsteem (2x12m), jaotuskaev D250 (400x600mm), geotekstiil, tuulutus ja liitmikud. Imbsüsteemi hind 450 € (ei sisaldu biopuhasti hinnas).

 

Tootega sobivad​:

Vaata saadavust

Kirjeldus

Klaasplast Oü poolt toodetud biopuhasti (BioC6 ja BioC10) on turu parima puhastusvõimega reovee töötlemise süsteem, mis käitleb majast tuleva heitvee keskkonnasõbralikult ja efektiivselt. Biopuhastid valmistatakse tugevdatud klaasplastist (GRP) ja on vastupidavad ning korrosiooni kindlad. Kõik biopuhastid on eestis toodetud ja omavad CE märgistust.

Mõõdud
Pikkus (mm) 3700
Kõrgus (mm) 1090
Laius (mm) 1200