Põrandakütte alusplaat 17x768x1175 mm Flooré 16 mm torule

33,20

Põrandakütte alusplaat:

  • paksus 17 mm
  • laius 768 mm
  • pikkus 1175 mm
  • 1 plaat on 0,9 m2
  • sobib 16 mm küttetorule

 

Flooré kogu tootevaliku leiate siit.

 

Paigalduse kohta leiate info siit.

 

FlooreLogo

Tootega sobivad​:

Vaata saadavust

Kirjeldus

Flooré põrandakütte alusplaat – õhuke ja lihtne põrandakütte lahendus. Sobib nii ehitamisel kui renoveerimisel.

Flooré põrandakütte lahendus põhineb õhukestel kõrgsurve polüstüreenist (EPS-300) valmistatud plaatidel, mis on täies ulatuses kaetud alumiiniumfooliumiga. Selline konstruktsioon võimaldab põranda pinnamaterjali paigaldada otse plaatidele. Flooré plaadid eraldavad soojust kiiremini ja tõhusamalt kui traditsioonilised materjalimahukad lahendused tänu alumiiniumfooliumist kattekihile, lühemale vahemaale toru ja põranda pinna vahel ning väiksemale soojuslikule massile.

Flooré plaatidega põrandaküte sobib paigaldamiseks enamikele olemasolevatele pindadele ilma kallite ja ajamahukate valutöödeta, mille puhul põrand peab lisaks pikalt kuivama enne selle kasutuselevõttu. Saad uue põranda koos küttega paigaldada ka oste vana põranda peale.

Põrandakütte all olev põrand peab olema tasane, stabiilne ja kandev. Põrandakütte alus plaadi peale sobib paigaldamiseks kõikide põranda kattematerjalid. Puit-, parkett- või laminaatpõranda võib paigaldada ujuvalt. Kivi-, klinker- või keraamilised põrandaplaadid paigaldatakse otse Flooré põrandaküttele. Plaadid peavad olema vähemalt 15×15 cm. Niisketes ruumides tasandatakse Flooré alusplaadid pahtliga ja kaetakse niiskuskindla kihiga enne põrandaplaatide paigaldamist.

Flooré põrandakütte alusplaat on patenteeritud Rootsi toode. See on edukas järeltulija eelmise põlvkonna plaadile, mis arendati välja koos Kuningliku Tehnoloogia Instituudiga (KTH, Stockholm) juba 1991. aastal.

Üldine
Tootja Flooré AB
Tugevusklass (kpa) 300
Mõõdud
Pikkus (mm) 1175
Paksus (mm) 17
Toru samm (mm) 192
Laius (mm) 768
Kasutegurid
Soojusjuhtivus (w/mk) 0,033